15.07.2020

HABER ÖZETI

  • Bir basın mensubunun iptal edilen Silahtarağa İleri Biyolojik Arıtma Tesisi Projesi ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un Bakanlık olarak gideceğiz gerekirse resen bu işleri yapacağız.

  • Küçükçekmece Gölü havzasındaki Bathonia arkeolojik kazı alanında incelemelerde bulunan İmamoğlu, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

  • Bizimle konuşurken, bize mesaj verirken, bir telefonu çevirirse, telefonun ucunda Ekrem İmamoğlu var.

  • Böyle sıradan açıklamalarla, İstanbul gibi bir kentin mevzusuna, 16 milyon insanın yetki verdiği insana mesaj yollamanın ağırlığını düşünerek hareket etmesini öneriyorum.

16/11/19 18:49

İmamoğlu’ndan bakanlara çok sert yanıt!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece Gölü'nün yanındaki Bathonea arkeolojik kazı alanında incelemelerde bulundu. İnceleme gezisinin ardından gündeme ilişkin soruları yanıtlayan İmamoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumu ile Ulaştırma...

Istanbulhaber ·

İmamoğlu, Bathonia arkeolojik kazı alanında incelemede bulundu

İSTANBUL (AA) - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Zam yapmıyoruz, diye bir taahhüdümüz yoktu. Suyun indirimli olması için bir taahhüdümüz vardı, onu yerine getirdik." dedi. Küçükçekmece Gölü havzasındaki Bathonia arkeolojik kazı alanında incelemelerde...

Memleket ·

İmamoğlu, Bathonia arkeolojik kazı alanında incelemede bulundu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin