18.10.2021

HABER ÖZETI

  • Nitekim bu yöndeki beklentilerimiz, her vesileyle NATO platformunda da dile getirilmektedir.

  • Bugün, ittifak dayanışmasına ve siyasi birliğine her zaman olduğundan daha çok ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Özdemir, şunları kaydetti: Ülkemiz jeopolitik konumu nedeniyle coğrafyasında meydana gelen gelişmelerden doğrudan etkilenmektedir.

  • Türkiye ve NATO, bir aile olarak gelecekteki güvenlik tehditlerine karşı birlikte çalışmaya devam edecektir.

  • Yılı: Stratejik İttifakın Güçlü Üyesi Türkiye başlıklı panelin de düzenlendiği etkinlikte, lansmana özel hazırlanan videonun gösterimi yapıldı.

18/02/20 17:08

İletişim Başkan Yardımcısı Özdemir: “Türkiye, ittifak içerisinde birden çok terör örgütüyle eş zamanlı olarak sahada göğüs göğüse mücadele eden tek ülkedir”

İzmir'de düzenlenen "WeAreNATO" lansmanında konuşan İletişim Başkan Yardımcısı Çağatay Özdemir, "Terörizmle mücadele bağlamında ittifak bünyesindeki temel hedefimizi NATO'nun müttefiklerin terörizmle mücadele gayretlerine daha somut ve görünür katkı yapması oluşturmaktadır....

Istanbulhaber ·

Türkiye'nin NATO üyeliğinin 68. yıl dönümü

TBMM (AA) - NATO Parlamenter Asamblesi (PA) Türk Delegasyonu Başkanı, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, NATO'nun, Avrupa-Atlantik bölgesinin güvenlik ve istikrarının korunmasında vazgeçilmez bir aktör olmaya devam ettiğini bildirdi. Bak, Türkiye'nin NATO üyeliğinin...

Memleket ·

Türkiye'nin NATO üyeliğinin 68. yıl dönümü

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin