31.03.2020

HABER ÖZETI

  • - Öğrencilerin talebi üzerine başlatıldı Sayın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Projemiz, öğrencilerimizin talepleriyle hayata geçirildi.

  • Kemal Özcan ise kütüphanede kendilerine çay kahve ikramı da yapıldığını, Sayın dahil ilçe yöneticilerinin nöbet tutarak kendileriyle ilgilenmelerinin çok sevindirici olduğunu vurguladı.

  • İlk nöbeti tuttuğunu belirten Sayın, proje süresince her gün bir kurum amiri ve okul idarecisinin öğrencilerin yanında refakatçi olarak kalacağını söyledi.

  • Hafta içi beş gün, mesai saatlerinden sonra saat 21.00'e kadar kütüphanemizi öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza açık tutacağız.diye konuştu.

22/01/20 21:49

İlçe yöneticileri, sınava hazırlanan öğrenciler için nöbet tutuyor

SİVAS (AA) - Sivas'ın Zara ilçesinde "Gidiyoruz Gündüz Gece Başarıya" adlı proje kapsamında çeşitli sınavlara hazırlanan öğrencilere destek olmak amacıyla ilçe yöneticileri mesai saatleri dışında kütüphanede nöbet tutuyor. Zara Kaymakamlığı öncülüğünde, İlçe Milli Eğitim...

Memleket ·

İlçe yöneticileri, sınava hazırlanan öğrenciler için nöbet tutuyor

Memleket

İlçe yöneticileri, öğrenciler için nöbet tutuyor

Sivas'ın Zara ilçesinde "Gidiyoruz Gündüz Gece Başarıya" adlı proje kapsamında çeşitli sınavlara hazırlanan öğrencilere destek olmak amacıyla ilçe yöneticileri mesai saatleri dışında kütüphanede nöbet tutuyor. Zara Kaymakamlığı öncülüğünde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü...

Memurlar ·

İlçe yöneticileri, öğrenciler için nöbet tutuyor

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin