10.08.2020

HABER ÖZETI

  • Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Ekonomik tabloda ihracatımızda normale dönüşle ilgili olumlu sinyallerini almaya başladık.

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve Cumhurbaşkanının açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Tedbir Paketiyle ilgili de konuşan Pekcan, pandemi sürecinde tüm bakanların ellerinden geleni yaptığını vurguladı.

  • Keza, Kapıköy, Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hatlarından kapasitelerinin çok daha üzerinde taşıma sağladık.

  • Sanal Ticaret Heyeti ve Sanal Fuarların desteklenmesi ile ilgili olarak Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi Hakkında Karar 27 Mayıs tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

07/07/20 19:56

‘İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Ekonomik tabloda ihracatımızda normale dönüşle ilgili olumlu sinyallerini almaya başladık. Önce Mayıs ayı ihracatımız Nisan ayına nazaran yüzde 10.8 artış gösterdi. Haziran ayı ihracatımızda da Mayıs ayı ihracatımıza oranla yüzde 35 bir artış...

Istanbulhaber ·

Pekcan: Ekonomik tabloda normale dönüşle ilgili olumlu sinyalleri almaya başladık

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, özel sektör ve devlet işbirliğinin, dayanışmasının güzel bir örneğini sergilediklerini belirterek, "Ekonomik tabloda, ihracatımızda normale dönüşle ilgili olumlu sinyalleri almaya başladık." dedi. Bakan Pekcan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19)...

Memurlar ·

Pekcan: Ekonomik tabloda normale dönüşle ilgili olumlu sinyalleri almaya başladık

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin