29.03.2020

HABER ÖZETI

  • İspanyol futbolunun önemli figürlerinden biri olan ve geçirdiği kalp krizi nedeniyle futboldan emekli olan Iker Casillas, İspanya Futbol Federasyonu Başkanlığı'na aday oldu.

  • Başkanlık seçimlerinde Luis Rubiales'in rakibi olacak Casillas için İspanyol futbolseverler, efsane kaleciye desteklerini göstermeye de devam ediyor.

  • Casillas, sosyal medya aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, Evet, seçim kararı açıklandığında RFEF Başkanlığı için adaylığımı sunacağım.

  • Casillas, 167 maç ile İspanya Milli Takımı formasını en çok giyen futbolcular arasında ikinci sırada bulunuyor.

17/02/20 16:13

Iker Casillas, İspanya Futbol Federasyonu Başkanlığı için adaylığını açıkladı:

MADRİD (AA) - İspanyol futbolunun önemli isimlerinden eski kaleci Iker Casillas, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF) Başkanlığı için aday olacağını resmen açıkladı. Casillas, sosyal medya aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, "Evet, seçim kararı açıklandığında RFEF Başkanlığı...

Memleket ·

Iker Casillas, İspanya Futbol Federasyonu Başkanlığı için adaylığını açıkladı:

Memleket

Casillas, resmen başkan adayı oldu

İspanyol futbolunun önemli figürlerinden biri olan ve geçirdiği kalp krizi nedeniyle futboldan emekli olan Iker Casillas, İspanya Futbol Federasyonu Başkanlığı'na aday oldu. Efsane kaleci, adaylığını sosyal medya hesabından duyurdu. Başkanlık seçimlerinde Luis Rubiales'in...

Kral Spor ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin