27.05.2022

  • Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle, Gençlik Projelerini Destekleme Programı kapsamında Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti tarafından Geleceğin Medyası Germenicia'da Buluşuyor adlı proje çalışması sonunda ödüller sahiplerini buldu.

  • İHA Kahramanmaraş Muhabiri Halil Ulubey ise, kentin tanıtımında yayımlanan haber bültenlerinden dolayı gecenin özel ödülünü Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'tan aldı.

  • Başkan Çuhadar, Onurlu ama çok zor bir meslek seçmişsiniz, gelecekte iyi bir gazeteci olmak istiyorsanız özel hayat ve kişilik hakları ile ülke çıkarlarına saygılı gazeteciler olun.

  • Bu şartları yerine getiren tüm meslektaşlarımıza ve işsiz kalan diğer gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum dedi.

07/01/22 21:45

İhlas Haber Ajansı’na 4 ödül birden

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen "Geleceğin Medyası Germanicia'da Buluşuyor" gala ve ödül gecesinde İhlas Haber Ajans'ı 4 ödülün sahibi oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle, "Gençlik Projelerini Destekleme Programı" kapsamında Kahramanmaraş...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin