28.05.2020

HABER ÖZETI

  • İhlas Ev Aletleri, su arıtma sektöründeki 20 yıllık tecrübesiyle, yeni Aura Cebilon Platinum su arıtma cihazını üreterek iç ve dış piyasada kullanıcılarına sundu.

  • Bir su arıtma için vazgeçilmez olan hijyen uygulamasını dünyada bir numara olan Amerika'nın bağımsız hijyen kuruluşu NSF ile birlikte yürütüyoruz.

  • Başta kişisel temizliğin yanısıra, aynı şekilde alıp yediğimizden gıdadan içtiğimiz suya, temas ettiğimiz yerlere kadar hijyene dikkat edilmelidir.

  • Ayrıca şık tasarımı, kullanım kolaylığı ve tezgah altında az yer kaplamasıyla, hassas ev hanımlarına da kolaylık sağlıyor.

02/04/20 15:23

İhlas Ev Aletleri’nden NSF onaylı hijyenik bir su arıtma cihazı

İhlas Ev Aletleri, su arıtma sektöründeki 20 yıllık tecrübesiyle, yeni Aura Cebilon Platinum su arıtma cihazını üreterek iç ve dış piyasada kullanıcılarına sundu. Özellikle pandemi sebebiyle hijyen hassasiyetimizin olduğu bu günlerde, Amerikan Hijyen kuruluşu NSF standartlarında...

Istanbulhaber ·

İhlas Ev Aletleri'nden NSF onaylı hijyenik bir su arıtma cihazı

Su arıtma sektöründeki 20 yıllık tecrübesiyle teknoloji ve kalitesinden ödün vermeyen İhlas Ev Aletleri, yeni ve yerli üretim ürünü olan Aura Cebilon Platinum, NSF tarafından onaylanarak müşterilerinin hizmetine sundu. Mart ayında banttan inen Aura Cebilon Platinum için...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin