22.04.2019

HABER ÖZETI

  • IHA İZFAŞ tarafından düzenlenen, Folkart ana sponsorluğunda gerçekleşen ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı 87.

  • “Hayat Bayram Olsa” Ünlü sanatçı ve yorumcular Ali Kocatepe ve Aysun Kocatepe “Hayat Bayram Olsa” ile sevenleriyle İsmet İnönü’de saat 20.00’da buluşacak.

  • Redd, Rock Sahnesi’nde Doğan Duru, Güneş Duru ve Berke Özgümüş’ten oluşan Redd, fuarın son günü Rock Sahnesi’nde İzmirli hayran ve sevenleriyle bir araya gelecek.

  • Mogambo Caz Geceleri'nde Bülent Ortaçgil Kendisine özgü sesi ve yorumuyla her yaştan hayran kitlesine sahip olan Bülent Ortaçgil, 87.

16/09/18 15:18

İEF’te son gün

İZFAŞ tarafından düzenlenen, Folkart ana sponsorluğunda gerçekleşen ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı 87. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), bugün kapılarını kapatacak. Dokuz gün boyunca yurt içi ve yurt dışından pek çok ziyaretçi ağırlayan, farklı alanlarda...

Istanbulhaber ·

İef'te Son Gün

IHA İZFAŞ tarafından düzenlenen, Folkart ana sponsorluğunda gerçekleşen ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı 87. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), bugün kapılarını kapatacak. Dokuz gün boyunca yurt içi ve yurt dışından pek çok ziyaretçi ağırlayan, farklı...

MİLLİYET HABER ·

İef'te Son Gün

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin