02.07.2022

HABER ÖZETI

  • Giresunspor yönetiminin yollarını ayırdıklarını açıkladığı Ibrahima Balde, kişisel sosyal medya hesabından yaşanan olayla ilgili çok dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

  • Yeşil-beyazlı kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada Profesyonel futbolcumuz Ibrahima Balde ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

  • Ibrahima Balde'ye kulübümüze vermiş olduğu hizmetleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki futbol hayatında başarılar dileriz denildi.

  • Teşekkür ederim Hakan Karaahmet, Giresunspor taraftarları ve Giresun şehri.

11/05/22 00:03

Ibrahima Balde’den dikkat çeken açıklama

Giresunspor yönetiminin yollarını ayırdıklarını açıkladığı Ibrahima Balde, kişisel sosyal medya hesabından yaşanan olayla ilgili çok dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Balde, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Bu nedir anlayamadım? Ne zaman bu gerçekleşti? Başkanın imzalamamı...

Istanbulhaber ·

Giresunspor’da ayrılık

GZT Giresunspor'da, takım kaptanı Ibrahima Balde ile yollar ayrıldı. Yeşil-beyazlı kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcumuz Ibrahima Balde ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Ibrahima Balde'ye kulübümüze vermiş olduğu hizmetleri...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin