04.06.2020

  • Şüphesiz ki, Sağlık Bakanlığı ve diğer ilgili bakanlıklar, bu kurulda temsil edilmeyen sivil toplum ve diğer kuruluşların iş birliği olmaksızın etkin sonuçlara ulaşmak mümkün değildir.

  • İBB Bilim Kurulu, öncelikli önerilerini ise şöyle sıraladı: Alternatif tedavi merkezleri kurulmalı; bu merkezlerin yanı sıra, izolasyonun sağlanması için spor ve benzeri geniş alanlı salonlardan izolasyon birimleri olarak yararlanılmalıdır.

  • Hepimizi etkileyen ve daha da etkileyecek olan Kovid-19 salgını ile mücadele edebilmek için, birlikte hareket etmek ve kurumların deneyimlerinden yararlanmak elzemdir.

  • İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sosyal medya dahil tüm iletişim mecralarından paylaşacağı Koronavirüs salgını nedeniyle artan su tüketimine karşı pratik önlemler isimli animasyonda bazı öneriler yer alıyor.

07/04/20 21:06

İBB Bilim Kurulu, önerilerini açıkladı

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele için İstanbul Büyükşehir Belediyesinin daveti üzerine oluşturulan İBB Bilim Kurulu, önerilerini açıkladı. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere ilgili bakanlıklarla sivil toplum kuruluşlarını da bu...

Memurlar ·

İBB Bilim Kurulu, önerilerini açıkladı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin