07.07.2020

HABER ÖZETI

  • Şırnak'ta HDP'li Silopi Belediyesi'nin işten çıkardığı personel, haksız bir şekilde işten çıkardıklarını ifade ederek belediye hakkında hukuki süreç başlattı.

  • HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı Hizmet-İş Sendikası Genel Merkez Teşkilatlanma uzmanı Zeki Özen, işten çıkarılan personelleri ziyaret ederek yanlarında olduklarını ifade etti.

  • Silopi'de 30 Mayıs 2016 tarihinde PKK'nın bombalı saldırısı sonucu şehit olan Ekrem Birlik'in oğlu İsmail Birlik, şehit ailesi oldukları için işten çıkarıldığını belirtti.

  • Şehit kardeşi Kadri Saluci ise 1990'da bir ağabeyim şehit oldu.

16/08/19 21:29

İşten çıkarılan belediye personeli hukuki süreç başlattı

Şırnak'ta HDP'li Silopi Belediyesi 8 ağustos Cuma günü aralarında 3 şehit yakının da bulunduğu 20 personelin belediye ile ilişkisine son vermişti. HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı Hizmet-İş Sendikası Genel Merkez Teşkilatlanma uzmanı Zeki Özen, işten çıkarılan personelleri...

Memurlar ·

İşten çıkarılan belediye personeli hukuki süreç başlattı

Memurlar

Silopi’de işten çıkarılan belediye personeli hukuki süreç başlattı

Şırnak'ta HDP'li Silopi Belediyesi'nin işten çıkardığı personel, haksız bir şekilde işten çıkardıklarını ifade ederek belediye hakkında hukuki süreç başlattı. Şırnak'ta HDP'li Silopi Belediyesi 8 ağustos Cuma günü aralarında 3 şehit yakının da bulunduğu 20 personelin belediye...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin