31.10.2020

HABER ÖZETI

  • EBRU KARATOSUN Edinilen bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ifade ettiği “Türkiye modeli” ile hem diplomaside hem de siyasette, ülkelere göre farklı politikalar ortaya koyulacak.

  • Önümüzdeki dönemde, Ankara özellikle Doğu Akdeniz ve Libya konusunda daha ılımlı politika izleyerek, masada kalıcı çözümler araması da gündeme gelebilir.

  • “ ” AK Parti kurmayları “Diyelim ki, Suriye konuşulurken oluşan gruplaşma farklı olabiliyor.

  • Bu kapsamda, Türkiye başta kendi çıkarlarını gözeterek, bazı konularda ters düştüğü ülkelerle farklı ittifaklar kurabilecek.

22/09/20 07:39

İşte Erdoğan'ın söylediği 'Türkiye modeli'

Edinilen bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ifade ettiği "Türkiye modeli" ile hem diplomaside hem de siyasette, ülkelere göre farklı politikalar ortaya koyulacak. Bu kapsamda, Türkiye başta kendi çıkarlarını gözeterek, bazı konularda ters düştüğü ülkelerle farklı ittifaklar...

Memurlar ·

İşte Erdoğan'ın söylediği 'Türkiye modeli'

Memurlar

İşte Erdoğan'ın söylediği 'Türkiye modeli'

EBRU KARATOSUN Edinilen bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ifade ettiği “Türkiye modeli” ile hem diplomaside hem de siyasette, ülkelere göre farklı politikalar ortaya koyulacak. Bu kapsamda, Türkiye başta kendi çıkarlarını gözeterek, bazı konularda ters düştüğü ülkelerle...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin