21.01.2021

HABER ÖZETI

  • ANKARA (AA) - Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, İşverenlerimiz iş gücü piyasasında diplomadan ziyade pratik bilgiye, tecrübeye önem vermektedir.dedi.

  • İŞKUR'un ev sahipliğinde bir otelde düzenlenen İşgücü Piyasasındaki Yeni Zorluklarla Mücadelede Yeni Yaklaşımlar: İşgücü Piyasası Araştırmalarının Rolü çalıştayı başladı.

  • Uzunkaya, Türkiye'nin 2003 yılından bu yana Dünya Kamu İstihdam Kurumları Birliğinin (WAPES) üyesi, 2015-2018 yılında da dönem başkanı olduğunu ifade etti.

  • Bu tespitler sonucunda TOBB ile Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Projesi'ni (MEGİP) başlattıklarını belirten Uzunkaya, şunları kaydetti: Önemli olan iş gücü piyasasına girebilmek kadar işte kalabilmektir.

20/11/19 12:23

İŞKUR: İşverenlerimiz diplomadan ziyade tecrübeye önem vermektedir

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, "İşverenlerimiz iş gücü piyasasında diplomadan ziyade pratik bilgiye, tecrübeye önem vermektedir." dedi. İŞKUR'un ev sahipliğinde bir otelde düzenlenen "İşgücü Piyasasındaki Yeni Zorluklarla Mücadelede Yeni Yaklaşımlar:...

Memurlar ·

İŞKUR: İşverenlerimiz diplomadan ziyade tecrübeye önem vermektedir

Memurlar

İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya: "İşverenlerimiz diplomadan ziyade tecrübeye önem vermektedir"

ANKARA (AA) - Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, "İşverenlerimiz iş gücü piyasasında diplomadan ziyade pratik bilgiye, tecrübeye önem vermektedir." dedi. İŞKUR'un ev sahipliğinde bir otelde düzenlenen "İşgücü Piyasasındaki Yeni Zorluklarla Mücadelede...

Memleket ·

İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya: "İşverenlerimiz diplomadan ziyade tecrübeye önem vermektedir"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin