24.01.2022

HABER ÖZETI

  • İş Bankası, Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası'na Genel Müdürlük binasını turuncu renkle ışıklandırarak destek veriyor.

  • Kadınlara karşı şiddete #KayıtsızKalmayın çağrısı Verilen bilgiye göre, Birleşmiş Milletler öncülüğünde düzenlenen kampanyada, ışığı ve umudu simgeleyen turuncu renk kullanılıyor.

  • Kampanyaya 2018 yılından bu yana, yanıp sönen ışıkları sayesinde birbirleriyle iletişim sağlayan ve karanlığı aydınlatan ateş böcekleri ilham veriyor.

  • Kampanya, evrensel bir sorun olan kadın ve kız çocuklarına yönelik şiddetin önlenmesi ve ortadan kaldırılması için bir platform olarak kullanılıyor.

26/11/21 12:23

İş Bankası'ndan ‘Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası'na destek

Kadına yönelik şiddete karşı Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) tarafından küresel ölçekte düzenlenen ‘Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası', her yıl olduğu gibi 2021'de de gerçekleştiriliyor. 25 Kasım Kadınlara Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü'nde...

Türkiye Gazetesi ·

İş Bankası’ndan ‘Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası’na destek

İş Bankası, "Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası'na Genel Müdürlük binasını turuncu renkle ışıklandırarak destek veriyor. Kadına yönelik şiddete karşı Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) tarafından küresel ölçekte düzenlenen "Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası',...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin