04.07.2020

HABER ÖZETI

  • TBMM (AA) - CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Özden Kaboğlu, Türkiye'de dernek yaşamının aşırı bürokrasi altında olduğunu savunarak, Dernek yaşamına katılan yurttaşları kutluyorum.

  • TBMM İçişleri Komisyonunda, Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin görüşmeleri sürüyor.

  • - Devasa bir fişleme CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Teklifteki dernek üyelerinin bildirilmesine yönelik düzenleme, örgütlenme ve özel hayatın gizliliğine aykırıdır.

  • Kaboğlu, teklifte uyuşturucunun yanı sıra zararlı alışkanlıklar konusunda düzenleme yapıldığını belirterek, zararlı alışkanlık kavramının öznel olması nedeniyle söz konusu kavramın gözden geçirilmesi gerektiğini kaydetti.

21/11/19 12:54

İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda

TBMM (AA) - CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Özden Kaboğlu, Türkiye'de dernek yaşamının aşırı bürokrasi altında olduğunu savunarak, "Dernek yaşamına katılan yurttaşları kutluyorum. Bu kadar sıkı ortamda dernek yaşamını sürdürmek bir başarıdır. Üyelerin bildirilmesine yönelik...

Memleket ·

İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda

Memleket

İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler komisyonda

CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Özden Kaboğlu, Türkiye'de dernek yaşamının aşırı bürokrasi altında olduğunu savunarak, "Dernek yaşamına katılan yurttaşları kutluyorum. Bu kadar sıkı ortamda dernek yaşamını sürdürmek bir başarıdır. Üyelerin bildirilmesine yönelik düzenlemelerden...

Memurlar ·

İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler komisyonda

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin