14.07.2020

HABER ÖZETI

  • İçişleri Bakan Yardımcısı ve Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı sosyal medya hesabından Millet düşmanlarının manipülasyonları durmuyor, haliyle açıklamalarımıza devam.

  • Diyarbakır’da polisimizi şehit eden katil zanlısının yakalandıktan sonra ilgili adli birime intikali sırasında, ağzından çıkardığı jilet ile görevli personelimize saldırması üzerine, artan oranda maddi kuvvet uygulanmak suretiyle zanlı muhafaza altına alınmıştır.

  • Gerek şahsın kendine zarar vermesinin engellenmesi, gerekse personelimizin kendi güveniliğinin sağlanması amacıyla ince arama yapılmak istenmiştir.

  • Üst arama işlemi esnasında çekilen bir fotoğrafın sosyal medya hesaplarında paylaşıldığı anlaşılmaktadır.

01/06/20 14:25

İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı, işkence iddialarına cevap verdi

çişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı, yaptığı yazılı açıklamada, "Hafta sonu şehit olan polis ve askerlerimize başsağlığı dileyemeyenlerin garip bir şekilde polis katiliyle ilgili ortaya attıkları tartışmaları şiddetle reddediyoruz" ifadesini kullandı. Türkiye'nin, insan...

Türkiye Gazetesi ·

İçişleri: Polis katiliyle ilgili iddiaları şiddetle reddediyoruz

İçişleri Bakan Yardımcısı ve Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı sosyal medya hesabından "Millet düşmanlarının manipülasyonları durmuyor, haliyle açıklamalarımıza devam. Tek tek düzeltelim" diyerek şu açıklamayı paylaştı: "Türkiye, insan haklarının korunması ve işkencenin...

Memurlar ·

İçişleri: Polis katiliyle ilgili iddiaları şiddetle reddediyoruz

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin