29.02.2020

HABER ÖZETI

  • Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere kente gelen Çataklı, Vali Abdullah Erin tarafından GAP Havalimanında karşılandı.

  • Tel Abyad Yerel Meclisi binasının açılışını yapan İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, burada da meclis başkanı ve üyeleri ile ilçede yapılan çalışmaları istişare etti.

  • Tel Abyad'a giren ve çıkan kişilerin kimlik bilgilerinin, biyometrik verilerle kayıt altına alındığı merkezde yapılan işlemler hakkında görevlilerden bilgi alan Çataklı, işlem yaptıran vatandaşlarla sohbet etti.

24/01/20 23:43

İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı’dan Tel Abyad ve Resulayn’da inceleme

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Barış Pınarı Harekatı'yla PKK/YPG terör örgütünden arındırılan Suriye'nin Tel Abyad ve Resulayn kentlerinde incelemelerde bulundu. Bazı inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı,...

Istanbulhaber ·

İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Tel Abyad ve Resulayn'da açılışlar yaptı

ŞANLIURFA (AA) - İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Barış Pınarı Harekatı ile terör örgütü YPG/PKK'dan temizlenen Suriye'nin Tel Abyad ve Resulayn ilçelerinde bazı tesislerin açılışını gerçekleştirdi. Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, çeşitli inceleme...

Memleket ·

İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Tel Abyad ve Resulayn'da açılışlar yaptı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin