21.03.2018

HABER ÖZETI

  • İl Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Urlunç'un açılış konuşması ile başlayan toplantıda proje tanıtımını Proje Koordinatörü Ali Kasım Bulut, gerçekleştirdi.

  • Projenin teknik ekibinden Erkan Günerhan ve Baycan Selçuk tarafından otomasyon sistemi hakkında eğitim verildi.

  • Amacımız bu proje ile il genelinde 0-17 yaş aralığında yer alan yaklaşık 110 bin çocuk ve gencimizin problemlerini tüm kamu kurumlarının işbirliği ile çözüme ulaştırmaktır” dedi.

  • Urlunç, “Böylece proje aracılığıyla çocuklarımızın problemleri için 3T tekniğini kullanıyoruz, yani önce tespit, sonra teşhis ve son olarak da tedaviyi gerçekleştirmiş oluyoruz.

05/05/16 22:27

HUZURLU OKUL HUZURLU TOPLUM PROJESİ OTOMASYON SİSTEMİ EĞİTİMİ YAPILDI

IHA Kars Valiliği koordinasyonunda, Milli eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi için Serhat Kalkınma Ajansı tarafından TRA2/DFD/0028 referans nolu Doğrudan Faaliyet Programı kapsamında finanse edilen "Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi...

MİLLİYET HABER ·

HUZURLU OKUL HUZURLU TOPLUM PROJESİ OTOMASYON SİSTEMİ EĞİTİMİ YAPILDI

MİLLİYET HABER

Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi Otomasyon Sistemi Eğitimi Yapıldı

Kars Valiliği koordinasyonunda, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi için Serhat Kalkınma Ajansı tarafından TRA2/DFD/0028 referans nolu Doğrudan Faaliyet Programı kapsamında finanse edilen "Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi Otomasyon...

Istanbulhaber ·

Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi Otomasyon Sistemi Eğitimi Yapıldı

Istanbulhaber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin