18.12.2018

HABER ÖZETI

  • İl Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Urlunç'un açılış konuşması ile başlayan toplantıda proje tanıtımını Proje Koordinatörü Ali Kasım Bulut, gerçekleştirdi.

  • Projenin teknik ekibinden Erkan Günerhan ve Baycan Selçuk tarafından otomasyon sistemi hakkında eğitim verildi.

  • Amacımız bu proje ile il genelinde 0-17 yaş aralığında yer alan yaklaşık 110 bin çocuk ve gencimizin problemlerini tüm kamu kurumlarının işbirliği ile çözüme ulaştırmaktır” dedi.

  • Urlunç, “Böylece proje aracılığıyla çocuklarımızın problemleri için 3T tekniğini kullanıyoruz, yani önce tespit, sonra teşhis ve son olarak da tedaviyi gerçekleştirmiş oluyoruz.

05/05/16 22:27

HUZURLU OKUL HUZURLU TOPLUM PROJESİ OTOMASYON SİSTEMİ EĞİTİMİ YAPILDI

IHA Kars Valiliği koordinasyonunda, Milli eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi için Serhat Kalkınma Ajansı tarafından TRA2/DFD/0028 referans nolu Doğrudan Faaliyet Programı kapsamında finanse edilen "Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi...

MİLLİYET HABER ·

Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi Otomasyon Sistemi Eğitimi Yapıldı

Kars Valiliği koordinasyonunda, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi için Serhat Kalkınma Ajansı tarafından TRA2/DFD/0028 referans nolu Doğrudan Faaliyet Programı kapsamında finanse edilen "Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi Otomasyon...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin