24.05.2022

HABER ÖZETI

  • Ünlü sanatçı Haluk Levent, geçtiğimiz aylarda Rus Kızılordu ile 15 konserlik Anadolu turnesi gerçekleştirmiş ve bu konserlerde Harbiye ve Sakarya marşları da seslendirilmişti.

  • Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından kabul edilen Haluk Levent, bu vesileyle Mehmetçik Vakfı'na 150 bin TL'lik bağış gerçekleştirdi.

  • Haluk Levent, vatani görevini yaptığı sırada Bakan Akar'ın Tugay Komutanı olduğunu hatırlattığı sohbette eski günler de yad edildi.

  • Haluk Levent açıkladı AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, orman yangınları için 5 milyon liralık bağış yapan Acun Ilıcalı'nın yardımlarının nereye gittiğini açıkladı.

13/01/22 21:16

Hulusi Akar, Haluk Levent'in komutanı çıktı

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, geçtiğimiz aylarda Rus Kızılordu ile 15 konserlik Anadolu turnesi gerçekleştirdi. “Harbiye” ve “Sakarya” marşları da seslendiren Haluk Levent, konser gelirlerinin yarısını yardımlaşma kuruluşu AHBAP’a, diğer yarısını da Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını...

Türkiye Gazetesi ·

Milli Savunma Bakanı Akar sanatçı Haluk Levent ile bir araya geldi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, sanatçı Haluk Levent ile bir araya geldi. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, konser gelirlerinin yarısını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayan sanatçı Haluk Levent ile bir araya geldi. Ünlü sanatçı Haluk Levent, geçtiğimiz aylarda Rus Kızılordu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin