25.11.2020

HABER ÖZETI

  • Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fransız dergisi Charlie Hebdo'nun İslam'a, Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik saldırılarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

  • Yapılan bir ifade özgürlüğü değil fikir fakirliğidir.

  • Aklıselim, makul ve mantıklı düşünen Fransız halkının da bu çirkin yaklaşıma en güzel cevabı vereceğine inanıyoruz ifadelerini kullandı.

  • Bu tür yayınların radikal grupların işine yarayacağı ve en çok zararı da nüfusunun kayda değer bir kısmı Müslüman olan Fransız toplumuna verdiği açıktır.

28/10/20 17:04

Hulusi Akar'dan Charlie Hebdo tepkisi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fransız dergisi Charlie Hebdo'nun İslam'a, Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik saldırılarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Derginin çirkin saldırılarını şiddetle ve esefle kınadığını belirten Akar, şunları kaydetti: "Hiçbir...

Yeniçağ Gazetesi ·

Bakan Akar’dan Fransız dergisine tepki

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fransız dergisi Charlie Hebdo'nun İslamiyet'e ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik gayri ahlaki saldırılarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Milli Savunma Bakanı Akar, Fransız dergisi Charlie Hebdo'da yayımlanan Türk ve İslam...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin