29.03.2020

HABER ÖZETI

  • Konuya yakın kaynakların Reuters'a verdiği bilgiye göre, HSBC ayrıca Ermenistan, Yunanistan ve Umman'ın da dahil olduğu diğer ülkelerden de çıkmak istiyor.

  • ALICI ÇIKARSA SATILACAK Kaynakların açıklamasına göre, HSBC, yerel bir alıcı bulması halinde, Türkiye'deki bankacılık birimini satmaya çalışacak ancak henüz nihai karar verilmedi.

  • ŞUBE VE Ç 'nin 1990 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Türkiye'den çekilmesi, son yıllarda bir ülkeden en büyük çıkışlardan biri olacak.

  • HSBC sözcüsü konuya ilişkin yorum yapmadı.

29/01/20 23:49

HSBC, Türkiye'den çekiliyor

1990 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren HSBC, Türkiye'deki faaliyetlerini maliyet azaltma nedeniyle geçici olarak durdurma kararı aldı. Konuya yakın kaynakların Reuters'a verdiği bilgiye göre, HSBC ayrıca Ermenistan, Yunanistan ve Umman'ın da dahil olduğu diğer...

En Son Haber ·

HSBC, Türkiye'den çekiliyor

En Son Haber

HSBC, Türkiye'den çekiliyor

1990 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren HSBC, Türkiye'deki faaliyetlerini maliyet azaltma nedeniyle geçici olarak durdurma kararı aldı. Konuya yakın kaynakların Reuters'a verdiği bilgiye göre, HSBC ayrıca Ermenistan, Yunanistan ve Umman'ın da dahil olduğu diğer...

Memurlar ·

HSBC, Türkiye'den çekiliyor

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin