28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Elektrifikasyon sürecine önem veren Honda ve General Motors, iki yeni elektrikli aracı birlikte geliştirmek için anlaşma imzaladı.

  • Yapılan açıklamaya göre, GM'nin tescilli Ultium pilleri kullanılarak Honda'nın 'Elektrikli Vizyon' stratejisi ile iki yeni Honda aracı için çalışmalara başlandı.

  • Otomotiv markasının Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada pazarında araç satışını ise 2024 yılında başlaması ön görülüyor.

  • Üretimdeki iş birliğine ek olarak otomotiv markası, GM'nin On Star güvenlik hizmetini yeni üretilecek elektrikli araçlara Honda Link ile entegre olacak şekilde ekleyecek.

03/04/20 17:09

Honda ve General Motors’tan elektrikli işbirliği

Honda ve General Motors (GM) elektrikli otomobil geliştirmek üzere anlaştı. Yapılan anlaşma kapsamında GM'nin tescilli Ultium pilleri kullanılarak 2 adet yeni Honda elektrikli araç üretilecek. Elektrifikasyon sürecine önem veren Honda ve General Motors, iki yeni elektrikli...

Istanbulhaber ·

Honda ve General Motors'tan elektrikli işbirliği

Elektrifikasyon sürecine önem veren Honda ve General Motors, iki yeni elektrikli aracı birlikte geliştirmek için anlaşma imzaladı. Yapılan açıklamaya göre, GM'nin tescilli Ultium pilleri kullanılarak Honda'nın 'Elektrikli Vizyon' stratejisi ile iki yeni Honda aracı için...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin