02.04.2020

HABER ÖZETI

  • ATO'dan yapılan açıklamaya göre, hizmet sektöründe faaliyet gösteren komite üyelerinin katılımıyla Hizmet Sektörü Arama Konferansı gerçekleştirildi.

  • Başkent ekonomisinin yüzde 68,5'inin hizmet sektöründen oluştuğuna işaret eden Baran, bu alanın istihdamdaki payının yüksekliğine dikkati çekti.

  • Baran, toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye'de söz konusu sektörün öne çıktığını belirtti.

  • Üretim ve hizmet yerli olunca bunun zenginliği de ülkemizde kalır, bunları marka haline getirip kaynaklarımızı içeride tutalım.değerlendirmesinde bulundu.

14/02/20 13:38

Hizmet sektörü ATO'da buluştu

ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, "Hizmet sektörünün gelişmesi için yerli üretim ve markalarımızın güçlenmesi gerekiyor." ifadesini kullandı. ATO'dan yapılan açıklamaya göre, hizmet sektöründe faaliyet gösteren komite üyelerinin...

Memleket ·

Hizmet sektörü ATO'da buluştu

Memleket

Hizmet sektörü “Ortak Akıl” için ATO’da buluştu

Ankara Ticaret Odası (ATO), gelir ve istihdamın önemli bölümünü sağlayan hizmet sektörünün bugününün ve yarının mercek altına alındığı "Hizmet Sektörü Arama Konferansı" gerçekleştirdi. ATO Duatepe Hizmet Binası'nda gerçekleşen konferansın açılışına ATO Yönetim Kurulu Başkanı...

Memleket ·

Hizmet sektörü “Ortak Akıl” için ATO’da buluştu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin