30.10.2020

HABER ÖZETI

  • Saha uygulamalarından yeni keşiflerin çıkması için ilk etapta 6 kampüs belirlendiğini söyleyen Aslan, Dijital Eğitim Merkezi; Bahçeşehir Koleji İzmir 50.

  • Yıl, Ankara Balgat Kampüsü ile İstanbul Avrupa yakasında 2, Anadolu yakasında 2 olmak üzere toplamda 6 ayrı okulda kurulacak.

  • Bu merkezde öğretmenlere yönelik teknolojik formasyon eğitimlerinin yanı sıra, hibrit öğretmen kavramı, dijital içerik oluşumu, sosyal medya ve güvenlik gibi konu başlıklarında faaliyet gösterilecek.

  • Çünkü bünyesinde eğitim teknolojilerini barındıran donanım, yazılım ve bunları içeriğe dönüştürebilecek, dijital ürün geliştiren ekipler yer alacak.

23/09/20 17:06

Hibrit eğitim sonrası hibrit öğretmen dönemi

Öğretmenler önce ders alacak sonra tasarlayacak Bahçeşehir Koleji bir yeniliğe daha imza atıyor ve 8 yıl önce kurduğu "Dijital Dünya Okulu" projesine, "Dijital Eğitim Merkezi" ile yeni bir sayfa açıyor. Bu merkezde öğretmenlere yönelik teknolojik formasyon eğitimlerinin...

Memurlar ·

Hibrit eğitim sonrası hibrit öğretmen dönemi

Memurlar

Hibrit eğitim sonrası hibrit öğretmen dönemi

Bahçeşehir Koleji, hayata geçirdiği "Dijital Eğitim Merkezi" ile yeni nesil eğitimin dinamiklerini yeniden tanımlıyor. Türkiye genelindeki kampüslerinde pilot uygulama ile başlattığı Dijital Eğitim Merkezi; öğretmenlere yönelik teknolojik formasyon eğitimlerinin yanı sıra...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin