02.04.2020

HABER ÖZETI

  • Konya'da eğlence merkezinde hesap meselesi yüzünden çıkan silahlı, bıçaklı ve sopalı kavgada 7 şüpheli, polis tarafından yakalayarak gözaltına alındı.

  • Edinilen bilgiye göre, iş yerinde bir süre eğlendikten sonra hesap isteyen Eren B., Mustafa Ç.,

  • Çıkan kavgada Eren B., Mustafa Ç.tabanca ile İzzet B. bıçakla, Oktay A., Ahmet K. ve Onur Y. sopayla darp edilerek yaralandı.

  • Burada mahkemeye çıkartılan şüphelilerden Memiş G. ve Abbas A. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken Rıza Ş., Rıza Ş., Yusuf Ş. ve Baran B. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

24/02/20 15:54

Hesap kavgasında gözaltına alınan 6 şüpheliden 4’ü tutuklandı

Konya'da eğlence merkezinde hesap meselesi yüzünden çıkan silahlı, bıçaklı ve sopalı kavgada 7 kişiyi yaralayan ve polis tarafından yakalanan 6 şüpheliden 4'ü çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay, 22 Şubat Cumartesi günü saat 04.30 sıralarında...

Istanbulhaber ·

Hesap kavgasında 7 kişiyi yaralayan şüpheliler yakalandı

Konya'da eğlence merkezinde hesap meselesi yüzünden çıkan silahlı, bıçaklı ve sopalı kavgada 7 şüpheli, polis tarafından yakalayarak gözaltına alındı. Olay, 22 Şubat Cumartesi günü saat 04.30 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Musalla Bağları Mahallesi Ahmet Hilmi Nalçacı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin