18.08.2019

  • İSTANBUL (AA) - Hepsiburada, Sevgililer Günü'nde sevdiğini mutlu etmek isteyen müşterileri için cazip fiyatlarıyla dikkati çeken akıllı saatler ve bileklikleri müşterilerinin hizmetine sunuyor.

  • 35’ten fazla kategoride 18 milyon ürün çeşidi sunan Hepsiburada, birçok kategoride her bütçeye hitap ederek Sevgililer Günü alışverişinin adresi olmaya devam ediyor.

  • Akıllı saatler ve bileklikler, spor aktivitelerini takip etmeye olanak tanırken, aynı zamanda daha sağlıklı bir yaşam rutini oluşturmak için ihtiyaç duyulan verilere ulaşmaya imkan sağlıyor.

  • - Kadınlar için her tarz giyime uygun akıllı saatler Hepsiburada’nın akıllı saat seçkisinde sportif ve bol fonksiyonlu seçeneklerin yanı sıra kadınların şıklığını tamamlayacak zariflikte de akıllı saatler bulunuyor.

11/02/19 13:18

Hepsiburada’dan Sevgililer Günü’nde her bütçeye uygun akıllı saatler

İSTANBUL (AA) - Hepsiburada, Sevgililer Günü'nde sevdiğini mutlu etmek isteyen müşterileri için cazip fiyatlarıyla dikkati çeken akıllı saatler ve bileklikleri müşterilerinin hizmetine sunuyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Hepsiburada "Sevgililer Günü"nde sevdiklerini...

Memleket ·

Hepsiburada’dan Sevgililer Günü’nde her bütçeye uygun akıllı saatler

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin