07.03.2021

HABER ÖZETI

  • Teknik Direktör Fatih Terim'in de takımda görmek istediğini açıkladığı Onyekuru'nun Fransa'nın Marsilya şehrinden bineceği uçağın saat 23.40'ta İstanbul Havalimanı'na inmesi bekleniyor.

  • Sabah'ın haberine göre, Monaco ile Galatasaray arasında devam eden transer pazarlıkları nihayet sona erdi.

  • Daha önce de iki kez kiralık olarak Galatasaray'da forma giyen Henry Onyekuru, üçüncü kez sarı kırmızılı formayı giyecek.

  • Zorunlu satın alma opsiyonu ile birlikte Onyekuru'yu kiralayan Cimbom'un, kiralık bedeli olarak Monaco'ya 500 bin Euro ödeyeceği öğrenildi.

21/01/21 18:45

Henry Onyekuru bu akşam İstanbul'da

Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Monaco'nun Nijeryalı futbolcusu Henry Onyekuru, İstanbul'a geliyor. Teknik Direktör Fatih Terim'in de takımda görmek istediğini açıkladığı Onyekuru'nun Fransa'nın Marsilya şehrinden bineceği uçağın saat 23.40'ta İstanbul Havalimanı'na...

Türkiye Gazetesi ·

Fenerbahçe istedi Galatasaray aldı

Sabah'ın haberine göre, Monaco ile Galatasaray arasında devam eden transer pazarlıkları nihayet sona erdi. Daha önce de iki kez kiralık olarak Galatasaray'da forma giyen Henry Onyekuru, üçüncü kez sarı kırmızılı formayı giyecek.  Geçen sezon Fenerbahçe deplasmanında attığı...

Yeniçağ Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin