17.05.2022

HABER ÖZETI

  • DÜZCE (İHA) – Düzce'de esnafın yaptığı kardan adamın başına gelmeyen kalmadı.

  • Gece saatlerinde arabalarıyla Pamukkale ilçesine bağlı Dokuzkavaklar Mahallesinde seyir halinde olan bir grup genç, yol kenarındaki kardan adamı görerek araçlarını durdurdu.

  • Yoğun kar yağışının ardından beyaz örtüyle kaplanan Denizli'de, bir çok noktaya vatandaşlar tarafından kardan adam yapılırken, görenleri gülümseten anlar da yaşandı.

  • Kardan adam hırsızlığından sonra ortaya çıkan dayak anlarında, dayakçı gençlerin koşarak bölgeden uzaklaştığı anlar komik anlara neden oldu.

26/01/22 11:14

Hem soyuldu hem tekmelere maruz kaldı

DÜZCE (İHA) – Düzce'de esnafın yaptığı kardan adamın başına gelmeyen kalmadı. Gece saatlerinde bere ve atkısı alınan kardan adam, bir de tekmelere maruz kaldı. Düzce'de yoğun kar yağışı sonrası bir grup esnaf bir araya gelerek, kardan adam yaptı. Kardan adama bere ve atkı...

Istanbulhaber ·

Çalandan sonra kardan adam döveni de gördük

Denizli'de otomobilleriyle seyir halindeyken karşılarına çıkan kardan adamı gören 3 genç, araçtan inip kardan adama uçan tekme attı. Kardan adam hırsızlığından sonra ortaya çıkan dayak anlarında, dayakçı gençlerin koşarak bölgeden uzaklaştığı anlar komik anlara neden oldu. Yoğun...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin