24.01.2021

HABER ÖZETI

  • Erzurum'un Şenkaya ilçesinde 30 besiciden 810 büyükbaş hayvanını sahte çek ve senetle alarak dolandırdığı iddia edilen şahıs medyada çıkan haberlerden sonra hayvan sahiplerini tehdit ediyor.

  • Besici Mustafa Yıldız 30 besici arkadaşla birlikte Y.B.'ye hayvanlarını verdiklerini ifade ederek, “Paramızı geçen yıl dokuzuncu ayda verecekti on birinci ay oldu daha bir ödeme yapılmadı.

  • Besici Sebahattin Bilanik ise, “Ben Y.B.’ye 108 tane hayvan verdim.

  • Ardından seslerini medya aracılığı ile duyurmaya çalışan besicilere hayvanları alan Y.B hakaret ve tehditte bulunmaya başladı.

20/11/20 10:21

Hayvanlarını çek karşılığı dolandırıcılara kaptıran 30 besicinin ahırları boş kaldı

İddiaya göre, 5 yıldır bölge çiftçisinden canlı hayvan satın alan ve bugüne kadar besicilerin parasını ödemekte sorun yaşamayan Y.B., son olarak 810 büyükbaş hayvanı senet ve çek ile satın aldıktan sonra kayıplara karıştı. Bölge çiftçisinin güvenini kazanan Y.B., Şenkaya...

Türkiye Gazetesi ·

Hayvanlarını çek karşılığı dolandırıcılara kaptıran 30 besicinin ahırları boş kaldı

Erzurum'un Şenkaya ilçesinde 30 besiciden 810 büyükbaş hayvanını sahte çek ve senetle alarak dolandırdığı iddia edilen şahıs medyada çıkan haberlerden sonra hayvan sahiplerini tehdit ediyor. İddiaya göre, 5 yıldır bölge çiftçisinden canlı hayvan satın alan ve bugüne kadar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin