08.08.2022

HABER ÖZETI

  • Efeler Belediyesi, Çeştepe Mahallesi'nde bulunan hayvan pazarında gerçekleştirdiği çalışmalarla, kentin en büyük hayvan pazarını Kurban Bayramı'na hazırlıyor.

  • Üreticilerin mağdur olmamaları adına İl/İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerinden gerekli izinlerini mutlaka almaları ve pasaportları ile birlikte diğer belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

  • Ekipler, görev ve sorumluluk alanındaki hayvan pazarları ve şehir merkezinde kurulan kurban kesim noktalarında sağlıklı ve hijyenik koşullarda kesimin sağlanması için hazırlıklarını sürdürüyor.

  • Kurban Bayramı dolayısıyla canlı hayvan nakli yapan araçlarda da yol denetimleri yapılarak; canlı hayvan taşıma belgesi olmayan, küpesiz ve pasaportsuz, hayvan taşıyan hayvan sahiplerine idari para cezası uygulanıyor.

27/06/22 11:05

Hayvan Pazarı bayrama hazırlanıyor

Efeler Belediyesi, Çeştepe Mahallesi'nde bulunan hayvan pazarında gerçekleştirdiği çalışmalarla, kentin en büyük hayvan pazarını Kurban Bayramı'na hazırlıyor. Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hayvan pazarlarında sağlıklı ve hijyenik koşullarda hayvan...

Istanbulhaber ·

Isparta’da hayvan pazarı ve kesim yerleri denetleniyor

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Isparta merkez ve ilçelerde bulunan hayvan pazarlarında ve kurban kesim yerlerinde denetimler arttırıldı. Isparta merkez canlı hayvan pazarı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün oluşturduğu komisyon tarafından denetlenerek, pazarda bulunan vatandaşlara...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin