28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, partisinin Çorum Merkez İlçe Kongresi’nde tam 1.5 saat konuşuyor.

  • Lâf-ü güzaf!.. Evet, YHT ile ilgili etüt-proje çalışmaları sürüyor, ama “Bu hızla, Cumhuriyet’in 110.yılına yetişirse iyidir” diye belki kırk kez yazdık.

  • İktidar partisinin, artık herkesin ezberlediği genel politik söylemlerini dile getirdikten sonra, 5 dakika kadar da Çorum’a zaman ayırıyor ve yine çok bilinen klişeleri tekrarlıyor.

  • Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorumluların duygularına tercüman olarak, korkusuzca Allah’ın her günü tekrarlıyor Çorum’un sorunlarını, beklentilerini.

24/02/20 23:34

HAVALİMANI, ANKARA İÇİN “YASAKLI” BİR KAVRAM MI?

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, partisinin Çorum Merkez İlçe Kongresi’nde tam 1.5 saat konuşuyor. İktidar partisinin, artık herkesin ezberlediği genel politik söylemlerini dile getirdikten sonra, 5 dakika kadar da Çorum’a zaman ayırıyor ve yine çok bilinen...

Corum Haber ·

Havalimanı, Ankara için “yasaklı” bir kavram mı?

ÇORUM HABER bu konuşmadan, 1. sayfasına “Çorum’un sanayi şehri kimliğini güçlendireceğiz” ve 8. sayfasına da “Çorum’u önümüzdeki yıllarda hızlı trenle buluşturacağız” başlıklarını çıkarıyor. Lâf-ü güzaf!.. Evet, YHT ile ilgili etüt-proje çalışmaları sürüyor, ama “Bu...

Corum Haber ·

Havalimanı, Ankara için “yasaklı” bir kavram mı?

Corum Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin