10.04.2021

HABER ÖZETI

  • Meyve, sebze ve yeşillik fiyatlarının uygun olduğunu söyleyen pazar esnafı Kasım Ünal, “Havalar ısındıkça fiyatların düşeceğini düşünüyorum.

  • önümüzdeki günlerde havaların ısınmasıyla pazar tezgahlarında fiyatların da gerilemesi bekleniyor.

  • Domates 6, salatalık 5 lira Pazarcı Gıyasettin Değerli ise, vatandaşın fiyatlardan dolayı memnun olduğunu belirterek, “Salkım ve çeri domates 6 lira, salatalık 5 lira.

  • Pazarlarda daha çok taze olarak gelen ürünlerin talep gördüğünü söyleyen esnaflar, vatandaşın marketten çok semt pazarını tercih ettiklerini belirtiyor.

01/03/21 15:44

"Havaların ısınmasıyla meyve ve sebze fiyatları düşecek"

Günlük sebze ve meyvelerin halden geldiği semt pazarları vatandaşın tercihi oluyor. Pazarlarda daha çok taze olarak gelen ürünlerin talep gördüğünü söyleyen esnaflar, vatandaşın marketten çok semt pazarını tercih ettiklerini belirtiyor. Fiyatların uygun olduğunu söyleyen...

Türkiye Gazetesi ·

"Havaların ısınmasıyla meyve ve sebze fiyatları düşecek"

önümüzdeki günlerde havaların ısınmasıyla pazar tezgahlarında fiyatların da gerilemesi bekleniyor. Esnaflar, sebze ve meyve fiyatlarının uygun olduğunu düşünüyor. Günlük sebze ve meyvelerin halden geldiği semt pazarları vatandaşın tercihi oluyor. Pazarlarda daha çok taze...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin