10.08.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Gastronomi kenti Hatay'da gastronomi çalıştayı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Çalıştayda konuşan Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay'ın isminin çok büyük bir imajının olduğunu söyledi.

  • 600 çeşit yemek sayısının tartışmalı sayı olsa da lezzetinin tartışmaya kapalı olduğunu ifade eden Vali Doğan, Biz gastronomide iddialı bir şehiriz, turizmde, tarih ve kültürde iddialıyız.

  • Dışarıdaki imajı, içerideki imajından bence daha kuvvetli, yani Hatay'ı görmemiş insanlar, Hatay denildiğinde hemen ilk akla gelen şeyi lezzetli yemekleri oluyor.

22/11/19 15:39

Hatay'da 'Gastronomi Çalıştayı' düzenlendi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, kentin yemek kültürünün ve çeşitlerinin yanı sıra lezzetlerinin en iyi şekilde tanıtılıp pazarlanması amacıyla Hatay Arkeoloji Müzesi Konferans Salonu'nda düzenlenen çalıştayda yaptığı konuşmada, gastronomi alanında iddialı olduklarını söyledi. Kent...

Istanbulhaber ·

Gastronomi kenti Hatay'da gastronomi çalıştayı

Şu an buradasınız: Gastronomi kenti Hatay'da gastronomi çalıştayı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Gastronomi kenti Hatay’da gastronomi çalıştayı

Gastronomi kenti Hatay'da, Hatay Valiliği himayesinde gastronomi çalıştayı gerçekleştirildi. Türkiye'nin farklı yerlerinden gelen gurmeler, aşçılar ve turizm rehberleri çalıştayda görüş ve değerlendirmelerde bulundu. Çalıştayda konuşan Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay'ın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin