18.02.2020

  • AMASYA (AA) - Ankara'da yaşayan hayvansever Ahmet Demirci, hasta bir köpeğin tedavisini üstlenmek amacıyla yüzlerce kilometre yol katedip Suluova'ya geldi.

  • Burada veteriner hekim Mustafa Serkan Mutlu tarafından muayene edilen köpek, gençlik hastalığı teşhisiyle Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesine gönderildi.

  • Suluova Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinin oldukça modern ve donanımlı olduğuna dikkati çeken Demirci, bundan dolayı Belediye Başkanı Fatih Üçok ve yetkililere teşekkür etti.

  • Uygulanan tedavinin ardından köpeğin iyileşme gösterdiğini, tam sağlığına kavuşması için hayvanın 90 gün kadar daha izlenmesi gerektiğini belirten Mutlu, Sokak hayvanları, insanların yardımına muhtaçtır.

24/08/19 15:22

Hasta köpeği sahiplenmek için yüzlerce kilometre yol katetti

AMASYA (AA) - Ankara'da yaşayan hayvansever Ahmet Demirci, hasta bir köpeğin tedavisini üstlenmek amacıyla yüzlerce kilometre yol katedip Suluova'ya geldi. Hasta halde bulunarak Amasya Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğüne götürülen yaklaşık 10 aylık köpek, Suluova Belediyesi...

Memleket ·

Hasta köpeği sahiplenmek için yüzlerce kilometre yol katetti

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin