29.09.2020

HABER ÖZETI

  • İran Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, başkent Tahran'da Venezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza ile bir araya gelen Ruhani, ABD'nin Tahran ve Karakas yönetimiyle ilgili politikalarını eleştirdi.

  • uhani, İran ve Venezuela'nın maden, enerji, santral, bilim ve teknoloji alanında iş birliğini geliştirebileceğini sözlerine ekledi.

  • ABD'nin baskılarına karşı Venezuela'nın yanında duracaklarını belirten Ruhani, ABD, bağımsız halklara ve ülkelere karşı hareket ediyor.

  • Arreaza da İran'ın Venezuela'ya desteği dolayısıyla teşekkür etti.

21/01/20 15:09

Hasan Ruhani: “ABD, İsrail politikalarını uyguluyor”

İran Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, başkent Tahran'da Venezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza ile bir araya gelen Ruhani, ABD'nin Tahran ve Karakas yönetimiyle ilgili politikalarını eleştirdi. ABD'nin baskılarına karşı Venezuela'nın yanında duracaklarını...

Yeniçağ Gazetesi ·

Ruhani: "ABD, İsrail'in politikalarını uygulayan bir yönetim haline geldi"

TAHRAN (AA) - İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin attığı adımlarla kendi halkına zarar verdiğini ve İsrail'in politikalarını uygulayan bir yönetim haline geldiğini söyledi. İran Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, başkent Tahran'da Venezuela Dışişleri Bakanı...

Memleket ·

Ruhani: "ABD, İsrail'in politikalarını uygulayan bir yönetim haline geldi"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin