13.07.2020

HABER ÖZETI

  • Mersin'in Tarsus ilçesinde aralarında husumet bulunan iki taraf arasında çıkan silahlı kavgada tesadüfen olay yerinde bulunan masum kadın vurularak öldü.

  • Olayda seken mermi tesadüfen Zafer Caddesi üzerinde park halinde bulunan 33 AEK 918 plakalı aracın arka koltuğunda oturan Sevilay Alkaç (55) isimli kadının göğsüne isabet etti.

  • Alınan bilgiye göre, motosikletle ilerleyen sürücü A.C.E. ile B.U., iddiaya göre daha önceden aralarında husumet olan B.Ş. (24) ile karşılaştı.

  • Olay anında yaralanan B.Ş., yanında bulunan av tüfeğiyle karşılık verdi.

30/05/20 20:55

Hasımların silahlı kavgasında olay yerinde bulunan masum kadın öldü

Mersin'in Tarsus ilçesinde aralarında husumet bulunan iki taraf arasında çıkan silahlı kavgada tesadüfen olay yerinde bulunan masum kadın vurularak öldü. İki kişi olay yerinden kaçtı, 1 kişi yaralandı. Olay, Anıt Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinde meydana...

Istanbulhaber ·

Hasımların silahlı kavgasında olay yerinde bulunan masum kadın öldü

Φωτογραφία αρχείου

Hasımların silahlı kavgasında olay yerinde bulunan masum kadın öldü

Olay, Anıt Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, motosikletle ilerleyen sürücü A.C.E. ile B.U., iddiaya göre daha önceden aralarında husumet olan B.Ş. (24) ile karşılaştı. Motosikletin arka koltuğunda bulunan B.U. yanında bulunan...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin