23.05.2022

HABER ÖZETI

  • ANKARA (AA) - Bakanlığa bağlı bir kuruluşta gazetecilerle bir araya gelen Yanık, Bakanlık gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu, soruları yanıtladı.

  • Yanık, sosyal yardım başvurularının e-Devlet üzerinden ya da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla yapılabileceğini belirtti.

  • İhtiyaç sahiplerine hane başına yapılan kömür yardımının yanı sıra doğal gaz yardımının da hayata geçirileceğini hatırlatan Yanık, bununla ilgili çalışmalarda son aşamaya gelindiğini söyledi.

  • Senelik 3 milyar liralık bir destek öngörüyoruz Doğal gaz ödemelerinin nasıl yapılacağına ilişkin bilgi veren Yanık, ödemenin hak sahibinin PTT kartına yatırılacağını bildirdi.

15/01/22 12:39

Hanelere doğal gaz yardımı 'ısıl harita'ya göre belirlenecek

ANKARA (AA) - Bakanlığa bağlı bir kuruluşta gazetecilerle bir araya gelen Yanık, Bakanlık gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu, soruları yanıtladı. İhtiyaç sahiplerine hane başına yapılan kömür yardımının yanı sıra doğal gaz yardımının da hayata geçirileceğini...

Haber Zamani ·

Hanelere doğal gaz yardımı 'ısıl harita'ya göre belirlenecek

Haber Zamani

Doğal gaz yardımı 1.150 TL'yi bulacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahiplerine yönelik yapılacak doğal gaz yardımının ısıl haritaya göre belirleneceğini belirterek,"Hane başına yıllık 450 lira ile 1150 lira arasında destek sağlanacak." dedi. Bakanlığa bağlı bir kuruluşta gazetecilerle...

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin