15.08.2020

HABER ÖZETI

  • Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, ihtiyaç sahiplerinin anlaşmalı işyerinden, diledikleri ihtiyaç malzemesini alma olanağı sağlayan Halkkart'a başvurular yapılmaya başladı.

  • İlçelerde yaşayanlar ise Belediye Koordinasyon Şube Müdürlükleri'ne giderek işlemleri başlatabilecek.

  • Sosyal yardım yönetmeliği kriterlerine uyan ve dar gelirli olduğu tespit edilen tüm vatandaşlar Halkkart'tan yararlanabilecek.

  • Ayrıca, belediyenin sosyal yardımlardan daha önce de faydalanan mevcut 7 bin 600 kişinin belgeleri ve mevcut maddi durumları da tek tek inceleniyor.

18/08/19 14:10

’Halkkart’ başvuruları başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Halkkart" (Sosyal Destek Kartı) için başvuruların başladığı bildirildi. Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, ihtiyaç sahiplerinin anlaşmalı işyerinden, diledikleri ihtiyaç malzemesini alma olanağı...

Istanbulhaber ·

Mersin'de 'Halkkart' Başvuruları Başladı

MERSİN, (DHA) - MERSİN Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen, 'Halkkart' olarak adlandırılan sosyal destek kartı için başvuruların başladığı bildirildi. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Halkkart alarak çeşitli fırsatlardan yararlanmak...

MİLLİYET HABER ·

Mersin'de 'Halkkart' Başvuruları Başladı

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin