25.10.2020

HABER ÖZETI

  • Covid-19 salgını sonrası rutin denetimlerine ek olarak sosyal mesafe, maske ve hijyen denetimlerini de arttıran Haliliye Belediyesi Zabıta ekipleri günün farklı saatlerinde denetimlerine devam ediyor.

  • Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından da balık halinde yaklaşık 800 kişiye ateş ölçümü ve maske kontrolü ile bilgilendirme yapıldı.

  • Son alınan Covid-19 ile mücadele kararları ile denetimlerini artırdıklarını belirten zabıta ekipleri, iş yerlerinde oturma düzenin nasıl olması gerektiği ile ilgili uyarılarda bulundu.

  • İlçe genelinde bulunan pastane, market, güzellik salonu ve kafeteryada denetim yapan ekipler tespit ettikleri olumsuzluklara cezai işlem uyguluyor.

17/09/20 19:16

Haliliye zabıta ekiplerinden kapsamlı denetim

Haliliye'de zabıta ekipleri, ilçe genelinde başlattığı hijyen, maske, sosyal mesafe ve ruhsat denetimlerini sürdürüyor. Covid-19 salgını sonrası rutin denetimlerine ek olarak sosyal mesafe, maske ve hijyen denetimlerini de arttıran Haliliye Belediyesi Zabıta ekipleri günün...

Istanbulhaber ·

Samsun’da maske ve fiziksel mesafe denetimleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri şehir genelinde maske ve fiziksel mesafe denetimlerini aralıksız sürdürüyor. İçişleri Bakanlığının "Sağlık İçin, Hepimiz İçin" sloganı ile 81 ilde başlattığı korona virüs tedbirlerine yönelik denetimler kapsamında Samsun Büyükşehir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin