07.06.2020

HABER ÖZETI

  • İhbar üzerine araştırma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin Duygu Akıllı ve Yılmaz Yeter olduğunu belirleyerek gözaltına aldı.

  • Kahramanmaraş'ta Gedemen Mahallesi'ndeki bir bağ evinde gerçekleştirilen hırsızlık olayında, 2 tüfek ile televizyon, bilgisayar monitörü ve matkap seti çalındı.

  • Hırsızlıktan tutuklanan kadın: Adam öldürsem çekmezsiniz EVİ DUYGU GÖSTERDİ Poliste suç kayıtları olan şüphelilerin bağ evinden çaldıkları malzemeler ele geçirildi.

  • Olayla ilgili Yılmaz Y. (35) ve Duygu A. (34) yakalandı.

13/03/20 18:13

Hırsızlıktan tutuklanan kadın: "Cinayet mi işledik"

Kahramanmaraş'ta bağ evlerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan biri kadın 2 kişi tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, Onikişubat ilçesi Gedemenli Mahallesi'nde bir bağ evine pencereden giren hırsızlar, evdeki 2 adet tüfek, 1 adet LCD TV, 1 adet bilgisayar monitörü,...

Istanbulhaber ·

Kahramanmaraş'ta 2 hırsız tutuklandı

Kahramanmaraş'ta Gedemen Mahallesi'ndeki bir bağ evinde gerçekleştirilen hırsızlık olayında, 2 tüfek ile televizyon, bilgisayar monitörü ve matkap seti çalındı. İhbar üzerine araştırma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin Duygu...

En Son Haber ·

Kahramanmaraş'ta 2 hırsız tutuklandı

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin