06.08.2020

  • Toplam satışların yüzde 65’ini elinde bulunduran KOBİ’ler, e-ticaretten ciddi bir pay alamazken online satış için yeterli altyapı ve teknik bilgiye erişmek yerine, çekimser kalmayı tercih ediyor.

  • Türkiye’de perakende sektöründe hizmet veren firmaların yüzde 99’unu, toplam istihdamın ise yüzde 80’ini KOBİ’ler oluşturuyor.

  • İnternetten hırdavat ürünlerini kimse almaz diyenlere kulak asmadığını da sözlerine ekleyen Durası, 2006 yılında, üniversite öğrencisiyken internetten telefonumu ve kullanmadığım birkaç eşyamı sattım.

  • ABD’den sonra sıra Almanya’da E-ticaret sayesinde şirket vizyonlarının genişlediğini de belirten Emrah Durası, İstanbul’dan Gaziantep’e, Diyarbakır’dan Rize’ye kadar birçok şehre ürün satabiliyorsak, neden yurtdışına da satamayalım dedik.

09/08/19 13:33

Hırdavat ürünlerini internetten satarak, ABD ve Avrupa pazarına girdi

Türkiye’de perakende sektöründe hizmet veren firmaların yüzde 99’unu, toplam istihdamın ise yüzde 80’ini KOBİ’ler oluşturuyor. Toplam satışların yüzde 65’ini elinde bulunduran KOBİ’ler, e-ticaretten ciddi bir pay alamazken online satış için yeterli altyapı ve teknik bilgiye...

Türkiye Gazetesi ·

Hırdavat ürünlerini internetten satarak, ABD ve Avrupa pazarına girdi

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin