01.03.2021

HABER ÖZETI

  • Toplam 75 adet tablet bilgisayarın teslim protokolü, GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe tarafından imza altına alındı.

  • Söke Ticaret Odası'ndan 105 adet tablet bilgisayar Söke Ticaret Odası ise TOBB'nden gelen 55 adet tablet bilgisayar bağışına 45 adet daha temin ederek katkı sağladı.

  • Bu süreçte öğrencilerimizin gereksinim duydukları tablet bilgisayar ihtiyaçlarına katkı sağlamak amacıyla çatı kuruluşumuz TOBB tarafından Türkiye genelinde Tablet Bilgisayar kampanyası başlatıldı.

  • Salgın hastalık nedeniyle okullarından ve öğretmenlerinden ayrı kalan öğrencilerimiz eğitimlerini uzaktan eğitim ile sürdürmekte.

18/01/21 15:36

GTB’den eğitime tablet desteği

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) uzaktan eğitime destek sağlamak amacıyla, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 75 adet tablet bilgisayarı Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim etti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan tablet bilgisayar...

Istanbulhaber ·

Söke Ticaret Odası ve Söke Ticaret Borsası’ndan ihtiyaç sahibi öğrencilere bilgisayar desteği

Söke Ticaret Odası ve Söke Ticaret Borsası, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tablet bilgisayar bağışladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nden toplam 110 adet tablet bilgisayar gelirken; Söke Ticaret Odası tarafından 50...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin