30.03.2020

HABER ÖZETI

  • KAYSERİ (AA) - Erciyes Teknopark tarafından yürütülen, Fikir Fabrikası Çok Uluslu Girişimcilik Programında girişimciler kuluçka hizmetlerinden faydalanıp prototip oluşturma sürecine başlıyor.

  • Teknopark'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, program Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından organize edilirken, KfW-Alman Kalkınma Bankası tarafından da finanse ediliyor.

  • İkinci aşamada ise ön kuluçkaya seçilen 50 girişimciye Erciyes Teknopark Sera Kuluçka Merkezi'nde bir ay boyunca alanında uzman isimler tarafından önemli eğitimler verilerek, birebir mentorluk sağlanacaktır.

  • Erciyes Teknopark olarak girişimciliği destekleyici ve özendirici çalışmalarımız farklı projelerle de devam edecektir.

17/02/20 09:02

Girişimciler prototip üretmeye başlıyor

KAYSERİ (AA) - Erciyes Teknopark tarafından yürütülen, Fikir Fabrikası Çok Uluslu Girişimcilik Programında girişimciler kuluçka hizmetlerinden faydalanıp prototip oluşturma sürecine başlıyor. Teknopark'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, program Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı...

Memleket ·

Girişimciler prototip üretmeye başlıyor

Memleket

’Fikir Fabrikası Çok Uluslu Girişimcilik Programında’ Girişimciler Prototip Üretmeye Başlıyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından organize edilen, KfW-Alman Kalkınma Bankası tarafından finanse edilen, Erciyes Teknopark tarafından yürütülen, Fikir Fabrikası Çok Uluslu Girişimcilik Programında girişimciler kuluçka...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin