26.09.2020

HABER ÖZETI

  • Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) tarafından Kovanlık Belde Belediyesi, Bulancak Belediyesi ve Giresun Valiliğinin desteğiyle düzenlenen yarışlara İstanbul, Ordu ve Giresun'dan off-road kulüpleri katıldı.

  • Giresun'un Bulancak ilçesinde 1450 rakımlı Paşakonağı Yaylası'nda buluşan off-roadcılar, düzenledikleri yarışla izleyenlerin nefesini kesti.

  • Şenliğe, TBMM İdare Amiri ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şeblikoğlu, İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı ile vatandaşlar katıldı.

  • Kovanlık Belde Belediye Başkanı Harun Kalıntaş ise Paşakonağı Yaylası'nın sadece yaz döneminde değil, kış turizmi için de önemli potansiyele sahip olduğunu dile getirdi.

19/01/20 18:02

Giresun'daki Paşakonağı Yaylası'nda kar ve off-road şenliği yapıldı

GİRESUN (AA) - Giresun'un Bulancak ilçesindeki Paşakonağı Yaylası'nda kar ve off-road şenliği düzenlendi. Kovanlık Belde Belediyesi ve Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) iş birliğinde gerçekleştirilen şenliğe, İstanbul ve Giresun'dan off-road kulüpleri de katıldı. Katılımcıların...

Memleket ·

Giresun'daki Paşakonağı Yaylası'nda kar ve off-road şenliği yapıldı

Memleket

Karda off-road yarışı nefes kesti

Giresun'un Bulancak ilçesinde 1450 rakımlı Paşakonağı Yaylası'nda buluşan off-roadcılar, düzenledikleri yarışla izleyenlerin nefesini kesti. Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) tarafından Kovanlık Belde Belediyesi, Bulancak Belediyesi ve Giresun Valiliğinin desteğiyle...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin