12.04.2021

HABER ÖZETI

  • Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, dezenfekte çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada Yeniden okula merhaba diyecek öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için okullarımızda dezenfeksiyon çalışmalarımızı tamamladık.

  • Giresun Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, okullarda sınıflar, tuvaletler, koridorlar ve konferans salonu gibi yerlerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdi.

  • Korona virüs salgını nedeniyle ara verilen ve yeniden başlaması planlanan yüz yüze eğitim öncesi okullar dezenfekte edildi.

  • Diğer yandan kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların açık alandaki ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarının aralıksız devam ettiği bildirildi.

02/03/21 13:39

Giresun’daki okullar dezenfekte edildi

Giresun Belediyesi, yüz yüze eğitim öncesinde köy ve şehir okullarının iç ve dış alanlarında dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Yeni normalleşme süreci kapsamında çok yüksel riskli iller arasında bulunan Giresun'da okul öncesi ve ilkokullar ile 8'inci ve 12'nci sınıflar...

Istanbulhaber ·

Iğdır’da okullar dezenfekte edildi

Iğdır'da başlaması planlanan yüz yüze eğitim öncesi okullarda dezenfekte ve temizlik çalışması yapıldı. Korona virüs salgını nedeniyle ara verilen ve yeniden başlaması planlanan yüz yüze eğitim öncesi okullar dezenfekte edildi. Iğdır'da Covid-19'a karşı dezenfeksiyon çalışmaları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin