20.08.2019

HABER ÖZETI

  • KAYAKÇILARIN MERKEZİ Kayak Merkezi, Uluslararası Kayak Federasyonu onaylı 1,5 ve 5 kilometrelik mukavemet pistiyle her yıl yüzlerce profesyonel kayak tutkunu ve amatör kayakçıyı ağırlıyor.

  • Çam ormanlarıyla kaplı Gerede ilçesi, doğaseverlerin uğrak yeri olmasının yanı sıra bin 700 rakımlı Arkut Dağı Kayak Merkezi'yle de kayak tutkunlarından yoğun ilgi görüyor.

  • Ankara’ya bir saat, İstanbul'a üç saat mesafede yer alan, devasa çam ağaçlarıyla çevrili Arkut Dağı Kayak Merkezi'nde, kayakevi, teleski sistemi, onaylı kayaklı koşu ve kayak pistleri bulunuyor.

  • erede Belediye Başkanı Mustafa Allar, ilçenin geçmişte İpek Yolu güzergahında yer alması dolayısıyla binlerce yıllık geçmişe sahip tarihi yapıları bünyesinde barındırdığını belirtti.

10/01/19 10:04

Gerede'nin tarihi yapıları ayağa kaldırılıyor

Çam ormanlarıyla kaplı Gerede ilçesi, doğaseverlerin uğrak yeri olmasının yanı sıra bin 700 rakımlı Arkut Dağı Kayak Merkezi'yle de kayak tutkunlarından yoğun ilgi görüyor. KAYAKÇILARIN MERKEZİ Kayak Merkezi, Uluslararası Kayak Federasyonu onaylı 1,5 ve 5 kilometrelik...

En Son Haber ·

Gerede'nin tarihi yapıları ayağa kaldırılıyor

En Son Haber

Gerede'nin tarihi yapıları ayağa kaldırılıyor

ANKARA (AA) - Dağ ve orman yürüyüşü sevenlerin yanı sıra kayak tutkunlarına da sıra dışı deneyimler yaşama fırsatı sunan Bolu'nun Gerede ilçesinde, kültürel turizm faaliyetlerinin yaygınlaştırılması amacıyla tarihi yapılar ayağa kaldırılıyor. Çam ormanlarıyla kaplı Gerede...

Memleket ·

Gerede'nin tarihi yapıları ayağa kaldırılıyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin