03.07.2020

HABER ÖZETI

  • Galatasaray'ın sözleşmesini uzatmadığı ve yaz transfer döneminde sarı-kırmızılı ekipten ayrılan Sinan Gümüş, İtalyan ekibi Genoa'ya transfer oldu.

  • LİGDE HİÇ OYNAMADI 7 haftası geride kalan Serie A'da 5 puan toplayabilen ve kötü bir başlangıç yapan Genoa'da, Sinan'ın tercih edilmemesi eleştiri konusu oldu.

  • Ancak büyük umutlarla imza attığı Genoa'da, 1 dakika bile forma giyme şansı yakalayamadı.

  • İtalyan ekibinin taraftarları, teknik direktör Aurelio Andreazzoli'nin oyuncu tercihlerini eleştirirken 25 yaşındaki Sinan'ı hiç denememesine de isyan etti.

17/10/19 11:00

Genoa'da Sinan Gümüş krizi

Galatasaray'ın sözleşmesini uzatmadığı ve yaz transfer döneminde sarı-kırmızılı ekipten ayrılan Sinan Gümüş, İtalyan ekibi Genoa'ya transfer oldu. Ancak büyük umutlarla imza attığı Genoa'da, 1 dakika bile forma giyme şansı yakalayamadı. LİGDE HİÇ OYNAMADI 7 haftası...

Kral Spor ·

Genoa'da Sinan Gümüş krizi

Kral Spor

Lorem ipsum dolor sit amet

Geçtiğimiz sezon Galatasaray'la sözleşmesi sona erer ermez Genoa'nın yolunu tutan ve Serie A'da göstereceği performans merakla beklenen Sinan Gümüş'ün daha 1 dakika bile görev alamaması İtalyan taraftarları çıldırtmış durumda. PANDEV'İ BIRAK SİNAN'A BAK 7.haftası sona...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin