16.08.2022

  • Etkinliklerine havaların ısınması, okulların tatile girmesi ve sınav dönemlerinin sona ermesiyle birlikte hız veren Mersin Büyükşehir Belediyesi, gençlerin doyasıya eğlenmeleri için festivaller gerçekleştiriyor.

  • Kültür Parkın doğal ortamında kurulan sahne etrafında yüzlerce genç toplanırken, farklı yaş gruplarından birçok vatandaş da enerjisi yüksek sahne performanslarını ilgiyle izlediler.

  • Gençler, hareketli sahne performansları ile coştular DJ şov, dans şov ve konserlerin ardı ardına yer aldığı ve saatlerce süren festivalde holi parti sırasında atılan boyalarla ortam daha da renklendi.

  • Bu tür etkinlikler bizi sosyalleştiriyor Bu tip organizasyonlar sayesinde arkadaşlarıyla daha fazla sosyalleşme imkanı bulduklarını söyleyen Gül Şendur, Çok mutluyum, çok güzel bir ortam.

27/06/22 11:05

Gençler, Tarsus Genç Fest’te doyasıya eğlendi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte sosyal etkinliklerine hız verdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından Tarsus Kültür Parkta gerçekleştirilen "Tarsus Genç Fest'te gençler doyasıya eğlenme fırsatı buldu. Etkinliklerine havaların ısınması, okulların...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin