25.01.2021

HABER ÖZETI

  • Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu(MYO) ve Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığı'nın ortaklaşa düzenlediği Genç Girişimciler Buluşuyor adlı konferans düzenlendi.

  • Gamze Ebru Çiftçi’nin yaptığı programa konuk olarak Kırıkkale Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Caner Kırlangıç,ÇorumGenç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Elvan Çabuk ve Emre Baştuğ katıldı.

  • Özel İdare Konferans Salonu’nda ‘Global Girişimcilik Haftası’ nedeniyle düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

  • Moderatörlüğünü Sungurlu MYO Öğr.

21/11/19 16:23

Genç girişimciler Sungurlu’da buluştu

Moderatörlüğünü Sungurlu MYO Öğr. Üyesi Dr. Gamze Ebru Çiftçi’nin yaptığı programa konuk olarak Kırıkkale Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Caner Kırlangıç, Çorum Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Elvan Çabuk ve Emre Baştuğ katıldı. Özel İdare Konferans Salonu’nda...

Corum Haber ·

Genç girişimciler Sungurlu’da buluştu

Corum Haber

Genç girişimciler Sungurlu’da buluştu

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu(MYO) ve Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığı'nın ortaklaşa düzenlediği "Genç Girişimciler Buluşuyor" adlı konferans düzenlendi. Moderatörlüğünü Sungurlu MYO Öğr. Üyesi Dr. Gamze Ebru Çiftçi'nin yaptığı programa...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin