04.12.2020

HABER ÖZETI

  • Ekonomiye katkı sağlayacak iş fikirlerinin hayata geçirilmesini amaçlayan TÜBİTAK'ın girişimcilik desteklerinden biri olan Bireysel Genç Girişim (BİGG), genç girişimcilere büyük imkanlar sunuyor.

  • Üniversitedeki genç girişimcilere BİGG projesi hakkında bilgiler veren Atılım Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Öğretim Üyesi ve ARGEDA-Teknoloji Transfer Ofisi Direktörü Doç.

  • 2017-2019 yılları arasında BİGG programı uygulayıcı kuruluşu olarak, Çankaya Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ve OSTİM Teknop Parkla oluşturduğumuz bir konsorsiyum içerisinde BİGG programı uygulayıcı kuruluşu olarak görev yaptık.

  • Erciyes Teknopark olarak tüm girişimci adaylarını www.biggerciyes1512.comadresinden BiGG Erciyes programına başvurmaya davet ediyoruz şeklinde konuştu.

30/10/20 11:18

Genç girişimciler için büyük fırsat: BİGG

Ekonomiye katkı sağlayacak iş fikirlerinin hayata geçirilmesini amaçlayan TÜBİTAK'ın girişimcilik desteklerinden biri olan Bireysel Genç Girişim (BİGG), genç girişimcilere büyük imkanlar sunuyor. Bu kapsamda Atılım Üniversitesi'nde de Teknoloji Transfer Ofisi'nde konuya...

Istanbulhaber ·

BİGG Erciyes TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermayesi başvuruları başladı

Bireysel Genç Girişim (BİGG) Programı 1. Aşama süreçlerini yürütecek olan 31 uygulayıcı kuruluş arasında yer almayı başaran Erciyes Teknopark'ın, BiGG Erciyes adını verdiği girişimcilere yönelik TÜBİTAK 1512 sermaye desteği programının başvuruları başladı. BİGG Erciyes...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin